До розгляду приймаються статті у форматі *.doc або *.docx. Усі нетекстові об'єкти створюються вбудованими засобами Microsoft Word (елементи необхідно згрупувати), Illustrator. Графіки та рисунки мають бути високої якості (600 dpi для графіків і 300 dpi для кольорових і ч/б малюнків) і виконані з можливістю їх редагування, а формули створені за допомогою редактора Microsoft Equation.
Оформлення статей має відповідати вимогам редакційного оформлення журналу. Матеріали, що не відповідають зазначеним вимогам, редакцією не розглядаються.
Технічні вимоги
- Статті приймаються українською (з додатковою анотацією англійською), англійською (з додатковою анотацією українською) мовами.
- Технічні параметри сторінки: формат А4, поля 2 см з усіх боків. Текст набирається гарнітурою Times New Roman 12, міжрядковий інтервал 1. Приймаються статті обсягом не менше 6 сторінок (3000–4000 знаків).
-
Стаття має містити обов’язкові елементи, розміщені в такій послідовності:
- УДК (окремий абзац з вирівнюванням по лівому краю);
- індекс за схемою РАСS (Рhysics and Astronomy Classification Scheme), який класифікує тематику статті (окремий абзац з вирівнюванням по лівому краю);
- цифровий ідентифікатор DOI (окремий абзац з вирівнюванням по лівому краю, заповнюється редактором!);
- метадані статті англійською мовою (назва, повне ПІБ автора(ів), місце роботи із зазначенням адреси організації, анотація, ключові слова);
- метадані статті українською мовою;
- текст статті із усіма обов’язковими розділами (відповідно до міжнародного стандарту IMRAD) (одна колонка, вирівнювання по ширині);
- список використаної літератури українською мовою, який подається за порядком згадування (одна колонка). Перелік джерел починається підзаголовком СПИСОК ВИКОРИСТАНОЇ ЛІТЕРАТУРИ (вирівнювання по центру);
- список використаної літератури англійською мовою, оформлений відповідно до стилю Vancouver (одна колонка, вирівнювання по ширині). Перелік джерел починається підзаголовком REFERENCES (вирівнювання по центру);
- Графічні матеріали
Таблиці, рисунки, графіки та формули мають бути пронумеровані та подані після посилання на них у тексті (примітки розміщуються безпосередньо під таблицею/рисунком/графіком). Усі абревіатури необхідно розшифрувати при першому згадуванні в тексті.
Формули мають бути створені в редакторі Equation Editor, змінні математичні величини у тексті відповідно до формул набираються курсивом. Схеми написання формул у Microsoft Equation (розміри символів default):
Ілюстрації дозволяється розміщувати в самій статті (по центру, обтікання зображення текстом забороняється) або подавати окремими файлами у форматі JPG, PNG, EPS, BMP. Усі графіки, малюнки, таблиці та формули мають бути пронумеровані і подані після посилання на них у тексті.
Усі розмірності фізичних величин необхідно подавати відповідно до Міжнародної системи одиниць (СІ). Між одиницями виміру, символами та цифрами, до яких вони належать, ставиться пробіл.