ISSN 2415-8038 e-ISSN 2786-6688
uk Українська

Умови публікації

Редакцією Наукового вісника Ужгородського університету. Серія «Фізика» приймаються до друку оригінальні статті з фундаментальних проблем таких основних напрямів:фізику конденсованих систем, ядерну фізику, атомну та молекулярну фізику, теорію поля та фізику елементарних частинок, астрофізику, фізичну електроніку, прикладну фізику, міждисциплінарну фізику та суміжні галузі науки, техніки, історії фізики, хроніку, персоналії та бібліографію.

  • фізика;

  • астрономія;

  • прикладна фізика;

  • наноматеріали.

Рукопис подається до редакції журналу мовою оригіналу (українською), послуги перекладу англійською входять у вартість додрукарської підготовки. Кількість авторів однієї статті не має перевищувати 5 осіб. Після передання рукопису редакції журналу не допускається вносити зміни до авторського складу статті.

Статті в електронному форматі направляються до редколегії одним файлом за електронною адресою: info@physics.uz.ua, або через сайт у розділі Подати статтю.

Окремим файлом до статті додаються відомості про авторів двома мовами (українською та англійською): прізвища, імена, по батькові, назви і поштові адреси установ, де виконано роботу, а також контактні телефони, електронні адреси. З 1.10.2022 обов'язково додаються ідентифікаційні номера ORCID кожного з авторів статті. Створити ORCID можна на офіційному сайті https://orcid.org/.

Назви файлів повинні відповідати прізвищу автора. Наприклад: Іванчук_Стаття, Іванчук_Відомості.

Датою отримання рукопису вважається дата надходження його до редакції. У разі надходження рукопису, що не відповідає цим правилам, редакція залишає за собою право не розглядати такий матеріал, про що повідомить авторам.

Англійський варіант статті приймається лише за умови її фахового перекладу. У разі надсилання англійського варіанту, перекладеного за допомогою інтернет-перекладачів (наприклад, Google), матеріали будуть відхилені.

 

Публічний договір про надання послуг з додрукарської підготовки