ISSN 2415-8038 e-ISSN 2786-6688
uk Українська

Політика відкритого доступу

«Науковий вісник Ужгородського університету. Серія «Фізика» є журналом відкритого доступу, що означає, що весь його зміст доступний безкоштовно для всіх читачів та їхніх установ. 

Плата за відкритий доступ не стягується.

Права доступу
Всі статті, опубліковані у відкритому доступі, будуть постійно доступні для читання, завантаження, копіювання та розповсюдження.

Права користувачів
Дозволене повторне використання третіми особами визначається ліцензією користувача:

Creative Commons Attribution (CC BY):
Дозволяє користувачам копіювати, створювати витяги, реферати та нові твори зі статті, змінювати та переробляти статтю та здійснювати комерційне використання статті (включаючи повторне використання та/або перепродаж статті комерційними структурами) за умови, що користувач надає відповідне посилання (з посиланням на офіційну публікацію через відповідний DOI), надає посилання на ліцензію, вказує, якщо були внесені зміни та ліцензіар не представлений як такий, що схвалює використання твору. З повним текстом ліцензії можна ознайомитися за посиланням https://creativecommons.org/licenses/by/4.0/.

Права авторів
Автори зберігають авторські права поряд з правами на наукове використання, а журнал «Науковий вісник Ужгородського університету. Серія «Фізика» отримує права на публікацію та розповсюдження.

Повнотекстовий доступ до наукових статей журналу представлений у розділі Архів. Це відповідає вимогам відкритого доступу Budapest Open Access Initiative's definition of Open Access.